Jednodnevni izlet učenika u Mohač i Pečuh
Autor: Administrator , 22. 7. 2017.

Učenici predmetne nastave, u pratnji učiteljica Sanje Vuksanović-Čančar i Mirjane Šmit te ravnateljice Jadranke Sabljak, danas su posjetili Mohač i Pečuh.

S obzirom na to da učenici iz Mohača uče hrvatski jezik u školi kao drugi strani jezik, dobro im je došlo malo prakse. Naši učenici su saznali nešto više o njihovoj kulturi i običajima, a svi zajedno su se lijepo družili i stekli nova prijateljstva.

Posjetili su Muzej mohačkih buša, razgledali mlin koji radi na ljudski pogon i provozali se vlakićem po Mohaču. Nakon ručka zaputili su se u Pečuh, gdje su osim razgledavanja najpoznatijih znamenitosti, posjetili i ZOO vrt te se na kraju osvježili sladoledom prije povratka svojim kućama.

Izvor: Fotografije uslikala učiteljica Sanja Vuksanović-Čančar