Ukupno: 1602023
Leksikon mitologija

Glagoljica

Mala škola pletenja, kukičanja i tradicijskog veza
Autor: Marijana Kuna, 18. 9. 2017.

U ovome polugodištu odlučili smo našim učenicima ponuditi učenje nove vještine kroz Malu školu pletenja, kukičanja i tradicijskog veza. S obzirom da je to vještina kojom se služe bake ili majke naših učenika pozivamo ih da nam se jave kako bi svoja znanja prenijele na nove generacije. Zainteresirani učenici, majke i bake mogu se prijaviti u školskoj knjižnici do 25. rujna 2017. Planirano je druženje kroz 6 sastanaka do sredine prosinca. Posljednji tjedan nastave, prije zimskog odmora, bit će postavljena izložba "Iz bakine škrinjice". Ove radionice financijski podupire Baranjski vodovod d.o.o.