Obavijest učenicima i roditeljima

školska kuhinja u novoj 2017./2018. školskoj godini započinje 11. rujna 2017. godine.

U privitku se nalazi raspored školske kuhinje za svaka dva tjedna.

Jedan puta tjedno učenici od 1. do 4. razreda dobivaju svježe mlijeko od našega dobavljača "Vindija" d.d. Varaždin, po programu "SHEMA ŠKOLSKOG MLIJEKA", te svježe voće od našeg dobaljača "Plodovi slavonije" j.d.o.o., Satnica po programu "SHEMA ŠKOLSKOG VOĆA".

Županija Osječko-baranjska u sklopu projekta prehrane učenika financira kuhinju za učenike čiji su roditelji korisnici minimalne zajamčene naknade pri centru za socijalnu skrb, učenike samohranih roditelja te učenike sa troje i više djece uz imovinski cenzus od 1.000,00 kn po članu obitelji (procijenjeni broj je 30-ak učenika po navedenim kriterijima).

Općina Popovac financira školsku kuhinju za sve učenike naše škole (učenici koji nisu sufinancirani projektom Županije).

Od 1. siječnja 2018. godine do 31. prosinca 2018. godine na snazi je SPORAZUM O PROVEDBI PROJEKTA "ŠKOLSKI OBROK ZA SVE" U OSNOVNOJ ŠKOLI POPOVAC po kojemu Općina Popovac sufinancira 15%, a Osječko-baranjska županija 85% cijene školskog obroka za sve učenike Škole.

Naši dobavljači namirnica za školsku kuhinju su:

• NTL (mješovite namirnice) - trgovina Popovac
  • Mlinar (pekarski proizvodi) - Osijek