Obavijest učenicima i roditeljima

školska kuhinja u novoj 2017./2018. školskoj godini započinje 11. rujna 2017. godine.

U privitku se nalazi raspored školske kuhinje za iduća dva tjedna.

Jedan puta tjedno učenici od 1. do 4. razreda dobivaju svježe mlijeko od našega dobavljača "Mala mljekara" d.o.o. Valpovo, po programu "SHEMA ŠKOLSKOG MLIJEKA".

Županija Osječko-baranjska u sklopu projekta prehrane učenika financira kuhinju za učenike čiji su roditelji korisnici minimalne zajamčene naknade pri centru za socijalnu skrb, učenike samohranih roditelja te učenike sa troje i više djece uz imovinski cenzus od 1.000,00 kn po članu obitelji (procijenjeni broj je 30-ak učenika po navedenim kriterijima).

Općina Popovac financira školsku kuhinju za sve učenike naše škole (učenici koji nisu sufinancirani projektom Županije).

JELOVNIK 11.9.2017.-22.9.2017..doc