Na ovoj stranici nalaze se informacije vezane za rad Školskog odbora

Školski odbor je konstituiran 7. travnja 2017. godine te će raditi u sljedećem sastavu:
1. Ankica Ostojić - predstavnica učitelja i stručnih suradnika - predsjednica
2. Vladimir Bukalo, predstavnik učitelja i stručnih suradnika - zamjenik predsjednice
3. Oskar Mravlinčić - predstavnik radnika škole
4. Eva Ban - predstavnica roditelja
5. Zoran Kontak - predstavnik osnivača
6. Ivana Mudri - predstavnica osnivača
7. Snežana Novaković - predstavnica osnivača

Mandat ovoga sastava Školskog odbora traje od konstituirajuće sjednice održane 8. travnja 2013. godine, te traje četiri godine.

Dana 22. svibnja 2017. godine održava se II. sjednica Školskog odbora sa dnevnim redom koji se nalazi u privitku.

Izbori za dva člana Školskog odbora iz reda Učiteljskoga vijeća održani su 15. ožujka 2017. godine na kojima su nakon provedenog izbornog postupka kao predstavnici učitelja i stručnih suradnika u Školskom odboru izabrani Ankica Ostojić i Vladimir Bukalo.

Izbori za jednoga člana Školskog odbora iz reda Vijeća roditelja održani su 21. ožujka 2017. godine, te je kao predstavnik roditelja u Školskom odboru izabrana Eva Ban.

Izbori za jedenoga člana Školskog odbora kao predstavnika radnika provedeni su 22. ožujka 2017. godine na kojima je kao predstavnik radnika u Školskom odboru izabran Oskar Mravlinčić.

Osječko-baranjska županija je kao svoje predstavnike Rješenjem o imenovanju od 18. rujna 2017. godine imenovala Zorana Kontaka, Ivanu Mudri i Snežanu Novaković..

U privitku se nalazi dokument sa pozivima na kojima su točke dnevnog reda pojedinih sjednica!

Poziv SO 2017.doc