Natječaji za radna mjesta

NATJEČAJI ZA RADNA MJESTA

Na ovoj stranici nalaze se informacije vezane za rad Školskog odbora

Školski odbor je konstituiran 7. travnja 2017. godine te će raditi u sljedećem sastavu:
1. Ankica Ostojić - predstavnica učitelja i stručnih suradnika - predsjednica
2. Vladimir Bukalo, predstavnik učitelja i stručnih suradnika - zamjenik predsjednice
3. Oskar Mravlinčić - predstavnik radnika škole
4. Eva Ban - predstavnica roditelja
5. Zoran Kontak - predstavnik osnivača
6. Ivana Mudri - predstavnica osnivača
7. Snežana Novaković - predstavnica osnivača

Mandat ovoga sastava Školskog odbora traje od konstituirajuće sjednice održane 7. travnja 2017. godine, te traje četiri godine.

Izbori za dva člana Školskog odbora iz reda Učiteljskoga vijeća održani su 15. ožujka 2017. godine na kojima su nakon provedenog izbornog postupka kao predstavnici učitelja i stručnih suradnika u Školskom odboru izabrani Ankica Ostojić i Vladimir Bukalo.

Izbori za jednoga člana Školskog odbora iz reda Vijeća roditelja održani su 21. ožujka 2017. godine, te je kao predstavnik roditelja u Školskom odboru izabrana Eva Ban.

Izbori za jedenoga člana Školskog odbora kao predstavnika radnika provedeni su 22. ožujka 2017. godine na kojima je kao predstavnik radnika u Školskom odboru izabran Oskar Mravlinčić.

Osječko-baranjska županija je kao svoje predstavnike Rješenjem o imenovanju od 18. rujna 2017. godine imenovala Zorana Kontaka, Ivanu Mudri i Snežanu Novaković..

Uz članove tijela na sjednicama mogu biti nazočne i druge osobe koje su pozvane na sjednicu.

Predstavnici sredstava javnog priopćavanja mogu biti nazočni na sjednicama ako su pozvani na sjednicu ili na vlastiti zahtjev, a uz odbrenje predsjednice Školskog odbora.

Ako pojedini član Školskog odbora smatra da neka od pozvanih osoba ne treba biti nazočna na sjednici, može predložiti da ta osoba napusti sjednicu, a o tom prijedlogu odlučuje Školski odbor.

Kada se na sjednici odbora raspravlja o pitanjima ili podatcima koji predstavljaju poslovnu ili drugu tajnu, prema zakonu ili drugom općem aktu Škole, sjednica se održava samo uz nazočnost članova tijela.

U privitku se nalazi dokument sa pozivima na kojima su točke dnevnog reda pojedinih sjednica, kao i ODLUKE sa svih održanih sjednica!