Natječaji za radna mjesta

NATJEČAJI ZA RADNA MJESTA

Naši Erasmus+ projekti

Erasmus+ najveći je program Europske unije za obrazovanje, osposobljavanje, mlade i sport te obuhvaća razdoblje od 2014. do 2020. godine. Obuhvaća sve europske i međunarodne programe i inicijative Europske unije u području obrazovanja (opće obrazovanje, visoko obrazovanje, obrazovanje odraslih), osposobljavanja (strukovno obrazovanje i osposobljavanje), mladih i sporta.

Erasmus+ usmjeren je jačanju znanja i vještina te zapošljivosti europskih građana, kao i unaprjeđivanju obrazovanja, osposobljavanja te rada u području mladih i sporta. Posebno je usmjeren povezivanju obrazovanja, osposobljavanja i sektora mladih s poslovnim sektorom, te je otvoren za njihove zajedničke projekte.

Naša ovogodišnja dva projekta su:

Kids Against Plastic Pollution

Future Begins Today

Zašto sudjelovati u Erasmus+ KA2 projektima?

• Poboljšanje učenja i podučavanja - nove mogućnosti za osoblje i učenika za razvoj novih znanja i vještina kroz suradnju s drugim ustanovama.
  • Širenje učeničkih svjetonazora - neposredno učenje, razvoj IKT i jezičnih vještina.
  • Mogućnost profesionalnog usavršavanja.
  • Prepoznatljivost i poboljšan imidž ustanove.
  • Povezivanje s ostalim dionicima: s različitim obrazovnim ustanovama, donositeljima obrazovnih politika i zajednicom.
  • Uvođenje europske dimenzije u ustanovu kroz međunarodnu suradnju.

Više možete pročitati na stranicama Agencije za mobilnost i programe EU.

U svrhu realizacije navedenih projekata Školi su od strane Agencije za mobilnost i programe Europske unije dodijeljena bespovratna sredstva kako slijedi:

1. Projekt: "PRZYSZLOSC ZACZYNA SIE DZIS" - 31.488,00 EUR
  2. Projekt: "KIDS AGAINST PLASTIC POLLUTION" - 24.360,00 EUR