Najfotografije

Ovdje prihvaćamo sve vaše fotografije snimljene digitalnim fotoaparatima ili vašim mobilnim telefonima! Fotografirati možete sve! Od vas učenika, škole, prirode, vaših domaćih životinja, kućnih ljubimaca, svega što vam padne na pamet, a da nije uvredljive prirode po ikoga. Cilj nam je poticati vaše kreativno izražavanje, i tko zna, možda netko odluči i postati fotografom. Možete se prijaviti s koliko god fotografija želite, jednom ili sto :), no mi ćemo odabrati one koji su se najviše potrudili i njihove fotografije postaviti na našu web stranicu! Budite kreativni, domišljati kao što to i inače jeste!! Fotografije možete donijeti u školu nastavnicima Goranu i Željku, ili poslati na našu e-mail adresu ospopovac@gmail.com ili preko poruke na školski fejs!

Nagrađene fotografije možete pogledati i u našoj fotogaleriji.

Najfotografije
Najfotografi mjeseca lipnja
Autor: Administrator , 27. 6. 2010.

Došlo je vrijeme proglašavanja najkreativnijih učenika u mjesecu lipnju! Stoga nećemo duljiti, prvo mjesto najfotke mjeseca osvojila je učenica Patricia Šenica sa svojom fotografijom Trenutak igre, drugo mjesto osvojio je naš, sada već bivši učenik, Mateo Palfi sa svojom fotografijom Skok, dok je treće mjesto osvojila učenica Ana Klopotan sa svojom fotografijom Oblaci nad domom. Pošto je nastava završila, učenici će svoja priznanja dobiti 2. srpnja zajedno sa završnim svjedodžbama, a Mateo tada može doći u školu po svoje priznanje ili ćemo mu ga poslati po nekom učeniku.

1. mjesto - Patricia Šenica, Trenutak igre

2. mjesto - Mateo Palfi, Skok