Digitalizacija lokalne baštine

Što je to i kako je bilo prije?

katalog.pdf

« Rujan 2017 »

Rječnici

Bakina kuharica

Knjiga mjeseca

Najfotografije

Ovdje prihvaćamo sve vaše fotografije snimljene digitalnim fotoaparatima ili vašim mobilnim telefonima! Fotografirati možete sve! Od vas učenika, škole, prirode, vaših domaćih životinja, kućnih ljubimaca, svega što vam padne na pamet, a da nije uvredljive prirode po ikoga. Cilj nam je poticati vaše kreativno izražavanje, i tko zna, možda netko odluči i postati fotografom. Možete se prijaviti s koliko god fotografija želite, jednom ili sto :), no mi ćemo odabrati one koji su se najviše potrudili i njihove fotografije postaviti na našu web stranicu! Budite kreativni, domišljati kao što to i inače jeste!! Fotografije možete donijeti u školu nastavnicima Goranu i Željku, ili poslati na našu e-mail adresu ospopovac@gmail.com ili preko poruke na školski fejs!

Nagrađene fotografije možete pogledati i u našoj fotogaleriji.

Najfotografije
Najfotografi mjeseca srpnja
Autor: Administrator , 24. 7. 2010.

Stigle su nam i najfotografije dugog i toplog mjeseca srpnja. Prvo mjesto osvojila je Martina Bobek s fotografijom I found a way to make it trough by holding on to you, drugo mjesto Domagoj Babić s fotografijom Glad ne bira, te treće mjesto Ana Klopotan s fotografijom Moj put. Fotografije možete pogledati pod opširnije i u našoj fotogaleriji.

Najfotka - Martina Bobek, I found a way to make it trough by holding on to you

2. mjesto -  Domagoj Babić , Glad ne bira