Najfotografije

Ovdje prihvaćamo sve vaše fotografije snimljene digitalnim fotoaparatima ili vašim mobilnim telefonima! Fotografirati možete sve! Od vas učenika, škole, prirode, vaših domaćih životinja, kućnih ljubimaca, svega što vam padne na pamet, a da nije uvredljive prirode po ikoga. Cilj nam je poticati vaše kreativno izražavanje, i tko zna, možda netko odluči i postati fotografom. Možete se prijaviti s koliko god fotografija želite, jednom ili sto :), no mi ćemo odabrati one koji su se najviše potrudili i njihove fotografije postaviti na našu web stranicu! Budite kreativni, domišljati kao što to i inače jeste!! Fotografije možete donijeti u školu nastavnicima Goranu i Željku, ili poslati na našu e-mail adresu ospopovac@gmail.com ili preko poruke na školski fejs!

Nagrađene fotografije možete pogledati i u našoj fotogaleriji.

Najfotografije
Fotografija mjeseca srpnja
Autor: MARCELA BOGNAR, 8. 7. 2011.

Poznato nam je da ljekovito blato služi za lječenje još od Rimskoga doba. Učinkovito je u liječenju niza poremećaja kože, uklanjanju masnih potkožnih naslaga, jedno je od najefikasnijih metoda uklanjanja celulita, efikasno otklanja reumatske bolove, koristi se za rehabilitacijske svrhe... ALI, je li na ovoj fotografiji mjeseca srpnja riječ o tome (čitaj: NEEEE!) ili samo o ludoj zabavi u ove dosadne vruće ljetne dane za pojedine učenike iz Kneževa prosudite sami :)

P.S. Napomena: ukoliko je i ostalima dosadno i ne znaju kud bi sa sobom, prosurfajte malo web stranicom škole i potražite savjete kako provesti ljeto!