Najfotografije

Ovdje prihvaćamo sve vaše fotografije snimljene digitalnim fotoaparatima ili vašim mobilnim telefonima! Fotografirati možete sve! Od vas učenika, škole, prirode, vaših domaćih životinja, kućnih ljubimaca, svega što vam padne na pamet, a da nije uvredljive prirode po ikoga. Cilj nam je poticati vaše kreativno izražavanje, i tko zna, možda netko odluči i postati fotografom. Možete se prijaviti s koliko god fotografija želite, jednom ili sto :), no mi ćemo odabrati one koji su se najviše potrudili i njihove fotografije postaviti na našu web stranicu! Budite kreativni, domišljati kao što to i inače jeste!! Fotografije možete donijeti u školu nastavnicima Goranu i Željku, ili poslati na našu e-mail adresu ospopovac@gmail.com ili preko poruke na školski fejs!

Nagrađene fotografije možete pogledati i u našoj fotogaleriji.

Najfotografije
Prve najfotke!
Autor: Administrator , 5. 6. 2010.

Dragi naši kreativci, stigao je Dan D za odluku tko je snimio najbolje fotografije. Prvo mjesto osvojila je Barbara Kletuš koja uslikala kako se Sunce poigrava s oblacima, drugo mjesto osvojio je Bojan Bakač koji je uslikao munju, a treće mjesto Patricia Šenica koja je uhvatila trenutak penjanja na odašiljač pod nazivom Svi idu gore. Patricia je uslikala i jednu prekrasnu fotografiju koja je također dočarala trenutak igre, no nažalost i ona i mi smo fotografiju zagubili, ako ju u međuvremenu pronađemo (ili mi ili ona), objavit ćemo vam ju. Čestitamo pobjednicima, i znamo da vas ima još mnoštvo koji imaju dara za "hvatanje trenutaka" te vas SVE pozivamo sudjelovati u ovoj našoj nagradnoj rubrici. Pobjednicima će biti uručena priznanja za najfotku! Fotke možete vidjeti pod opširnije.

Fotka broj 1. - Barbara Kletuš, Sunce se poigrava s oblacima

Fotka broj dva - Bojan Bakač, Munja