Naša web stranica u Enteru!
Autor: Administrator , 11. 5. 2009.

Informatički časopis ENTER za mjesec svibanj 2009. objavio je i komentirao našu web stranicu u akciji Nagradni natječaj Top5. Zahvaljujemo im što su prepoznali naš rad i trud te s nestrpljenjem očekujemo ljetno izdanje Entera kada će biti proglašeno pet najboljih web stranica osnovnih i srednjih škola u Hrvatskoj! Više pod opširnije!

Između ostalog, pohvalili su naših stranice kao originalne i dizajnerski svježe s velikom količinom zanimljivog sadržaja. Veliki plus dobile se rubrike Blic intervju, Kutak za učenike i Psihološki kutak te nam predložili da ne bi bilo loše da zavirimo i u druge „kutke“.

Također nam laska i to što su napisali da se na našim stranicama posebno osjeća suradnički odnos učenika. Dobili smo i kritike koje bi nas trebale potaknuti da radimo više.

I ovim putem još jednom pozivamo sve učenike i učitelje da nam se pridruže u stvaranju našeg weba kako bismo bili još bolji i uspješniji.