Second best!
Autor: ŽELJKO PREDOJEVIĆ, 10. 7. 2009.

Web stranice naše škole proglašene su drugim najboljim u Hrvatskoj za školsku godinu 2008./2009. prema Nagradnom natječaju Top 5 časopisa Enter. Ispred nas našla se web stranica trećeg razreda Osnovne škole Tučepi.

Evo što Enter kaže o nama: „Iza standardnog CARNetovskog sučelja krije se obilje materijala i korisnog sadržaja kojeg stvaraju sami učenici. Osim originalnih rubrika (kao što su Oglasna ploča, Kutak za učitelje), posebno želimo pohvaliti ažurnost sadržaja. Opći je dojam da su ove web-stranice rađene sukladno potrebama učenika, što i treba biti jedan od glavnih kriterija pri njihovoj izradi.

Naš trud ponovno je zamijećen te ovim putem zahvaljujemo časopisu Enter. Nagrađeni smo tintnim pisačem/skenerom Epson SX405.

Pet najboljih školskih web-stranica u tekućoj školskoj godini:

1. mjesto: 3. razred OŠ Tučepi, Tučepi

2. mjesto:  OŠ Popovac, Popovac

3. mjesto:  OŠ Matija Gubec, Cernik

4. mjesto: OŠ kneza Mislava, Kaštel Sućurac

5. mjesto: 3.b razred OŠ Sveti Đurđ, Sveti Đurđ

Osim vrijedne nagrade dobit ćemo i pravo da istaknemo logo Enterovog nagradnog natječaja.

I za kraj, novi broj Entera potražite na kioscima i pročitajte ostale zanimljive sadržaje!

Izvor: http://www.enter.bug.hr