Preuzimanje nagrada za osvojeno drugo mjesto
Autor: STJEPAN BUGARIN, 17. 9. 2009.

Danas je našu školu posjetio gospodin Vinkoslav Galašev iz informatičkog časopisa Enter kako bi nam uručio nagradu za osvojeno drugo mjesto na nagradnom natječaju Enter Top 5.

Priznanje i nagradu su u ime web novinara preuzeli Tena Mihajlović i Antonio Beti, a nagrađeni smo tintnim pisačem/skenerom Epson SX405.

Ravnateljica škole Jadranka Sabljak,  nastavnik povijesti i hrvatskoga jezika Željko Predojević i nastavnik informatike Goran Podunavac također su sudjelovali na dodjeli.

Gospodin Vinkoslav Galašev ispitivao je naše web novinare  o radu na web-stranici škole te nam postavio nekoliko pitanja o budućim planovima u daljnem radu.

U listopadskom broju Entera (broj 77) možete pročitati kakav smo dojam ostavili, a ovdje pogledati nekoliko fotografija s našeg današnjeg susreta.