Portal baranja.net predstavio naše web novinare...
Autor: Administrator , 20. 10. 2009.

Najposjećeniji web portal našeg zavičaja, baranja.net, na svojim stranicama predstavio je web tim novinara koji je zaslužan za izgled web stranica naše škole. U navedenom tekstu posjetitelji tog portala mogu pročitati koji učenici sudjeluju u prikupljanju web sadržaja, ali također navedeni su i naši budući planovi za daljni rad kao i potrebe kako bi bili još uspješniji i bolji.

Cjelokupni izvještaj o našoj web stranici pročitajte na portalu baranja.net ili jednostavno kliknite ovdje.

Donosimo vam dio teksta koji je prenio prethodno navedeni portal, a autor teksta je gospodin D. Pletikapića: "Svi učenici koji pohađaju sat informatike doprinose svojim radovima web stranici, međutim direktno u izradi stranica sudjeluje devetero učenika: Luka Strajnić, Matej Strajnić, Patricia Šenica, Antonio Beti, Aleksandra Vukadinović, Barbara Kletuš, Egzon Gashi, Tena Mihajlović i Martina Bobek. Osim nastavnika informatike u izradi web stranice uvelike pomaže nastavnik povijesti i hrvatskoga jezika Željko Predojević."