Intervju sa zvijezdama!
Intervju s Antonijom Blaće
Autor: SANJA MIŠLJENOVIĆ, 25. 2. 2012.

Putem twittera stupili smo u kontakt s Antonijom Blaće. Simpatična voditeljica raspričala se o svojim tinejdžerskim danima, a koje nam je pikanterije otkrila saznajte pod opširnije. Zahvaljujemo još jednom Antoniji na izdvojenom vremenu i želimo joj puno uspjeha u daljenjem radu i privatnom životu.

ANTONIJA BLAĆE

Tko ti je dao ime? Pa pošto mi se tata zove Ante, pretpostavljam da je tata krivac!!! Moram priznati da sam bas zadovoljna imenom!

Imaš li kućnog ljubimca? Nemam nikakvoga iako obožavam životinje, ali živim u stanu i još k tomu mi je tempo ubitačan tako da bi sirota životinjica bila stalno sama.

Što te ujutro oraspoloži? Narodni radio!!! Nemam problema s buđenjem i ranojutrenjem!! ili evo, dan mi je odmah ljepši ako se, vozeći se na posao na primjer, nađem u nekoj fora situaciji u kojoj su ljudi nasmijani. Tipa kolona, pa nekog pustiš da prođe pa ti taj trubne i mahne!  Niš ne košta, a puno je ljepše!

Imaš li neku fobiju? Ne!

Najdraža knjiga! Otmjesnost ježa - Muriel Burrbery. Obavezno pročitati!!!

Najdraži film! hm... tu sad već dosta moram misliti, puno ih je, ali ajde, izdvojit ću remek djelo Clinta Eastwooda - Grand Torino.

Kakvu glazbu najčešće slušaš? Pa sve volim... nemam neka ograničenja. Upalim radio pa što naleti!

Televizija ili radio? Kombinacija!!!

Najdraži i najgori predmet u školi! Ja sam vam odlikaš bila i sve mi je bilo mrak - od fizike do lektire!!! Hrvatski možda ipak naj!

Najdraže jelo! Sushi od lososa! i janjetina, hahaha.

Kako najčešće provodiš slobodno vrijeme? Nemam ga baš puno pa kad ga imam, nadoknađujem druženje s prijateljima.

Što je najluđe što si napravila u životu? Uuu... bilo je ludosti puno! Nepredviđena putovanja najčešće.

Što bi radila da nisi radijska i televizijska voditeljica? Pojma nemam. Toliko je sve to postalo dio mog života da uopće nemam pojma!!! Možda bih bila premijerka!!!

Prvi  poljubac! Davno zaboravljen... hahaha!  Prva dva su bila grozna tak da tek treći brojim kao poseban!

Jesu li te uspjeh i slava nakon prve sezone Big Brothera promijenili? Malo glupo pitanje, čak i da je, nitko vam to neće priznati! Osobno mislim da ne - sve mi je ostalo isto, samo mi je plaća bolja!

Što te može izbaciti iz takta? Ljudska glupost!

Životni moto! I udarac nogom u guzicu je korak naprijed!!!

Tko ti je uzor? Sama sebi sam uzor, odnosno, uzor mi je najbolja verzija mene same!

Koji je najgori trač koji si čula o sebi? Ma sitnice same, neki veliki još čekam!!!

Koji su ti planovi u bližoj budućnosti? Sad kreće Survivor, prvi plan mi je dugi ljetni godišnji!!!

Imaš li kakav savjet ili poruku za učenike naše škole?  Budite lipi i  dobri...  Život je jedan - ne trujte se niskim osjećajima - čovjek je rođen za velike i dobre stvari!!!

I za kraj, što te nismo pitali, a svakako trebamo znati o tebi? Hmmmmm... visoka sam 163 i mogu pojesti cijelu onu veliku čokoladu s lješnjacima bez ičije pomoći!!! :))