Video sadržaji s pet zvjezdica!
Učenički dokumentarni film o Kneževu
Autor: ŽELJKO PREDOJEVIĆ, 15. 5. 2014.

Pogledajte učenički dokumentarni film o radničkom naselju Kneževu u Baranji. Rad je učenika osmog razreda Osnovne škole Popovac, područne škole u Kneževu. Projekt je vođen pod mentorstovom profesora Željka Predojevića za nastavu hrvatskoga jezika i povijesti. Filmom se prikazuje naselje Kneževo - koje je više od stotinu godina bilo sjedište vlastelinstva Belja i koje je uvijek bilo poželjno mjesto za stanovanje, a danas je ono sve pustije... Učenici koji su sudjelovali u projektu snimanja filma: Ivona Farkaš, Anamaria Matanović, Filip Kerovec, Tomislav Živković, Matija Strugar, Dijana Kobijak, Dragana Šlibar, Mihaela Salaj, Nikoleta Bognar, Željka Kovač, Anna Sabol, Melani Uglik i Valentina Hranić.