Čestitamo, dr.sc. Željko Predojević!
Autor: GORAN PODUNAVAC, 17. 9. 2017.

U nedjelju, 17. rujna 2017. godine u Hrvatskom narodnom kazalištu u Zagrebu održana je svečana promocija nova 202 doktora znanosti i umjetnosti Sveučilišta u Zagrebu. Među njima je bio i naš učitelj hrvatskog jezika i povijesti Željko Predojević.

Ranije ove godine naš učitelj je uspješno položio sve ispite i obranio doktorski rad Uloga hrvatske usmene književnosti u oblikovanju kulturnoga identiteta južne Baranje.

S obzirom na to da nismo bili u mogućnosti otići na njegovu promociju u Zagreb mi mu ovim putem čestitamo i još jednom naglašavamo kako smo uistinu sretni i ponosni što je dio naše škole.