Natječaji za radna mjesta

NATJEČAJI ZA RADNA MJESTA

Izazov rada u dvije škole
Autor: GORAN PODUNAVAC, 6. 10. 2020.

Na današnjoj sjednici školska knjižničarka Marijana Kuna održala je predavanje nazočnim učiteljima i stručnim suradnicima.

Tema predavanja bila je "Izazov rada u dvije škole". Predavanjem je stavljen naglasak kako je svatko od učitelja važan kotač u obrazovanju učenika. Obrazovanje je podložno promjenama i zahtjeva fleksibilnost. To je posebno potrebna osobina koja se razvija radeći na dva radna mjesta.

Problemsko pitanje glasilo je: Može li učitelj isto kvalitetno odrađivati isti posao u dvije različite škole? Svoja iskustva iznijeli su i neki učitelji. S obzirom na to da je ovakav rad zahtjevniji zbog uvjeta rada profesionalizam i odgovornost prema zaduženjima u ustanovi su na prvom mjestu.

Knjižničarka je poželjela svima da se prvenstveno posvete sebi kroz brigu za tjelesno i mentalno zdravlje što je ujedno i tema našeg eTwinning projekta "Me, Myself & I".