Natječaji za radna mjesta

NATJEČAJI ZA RADNA MJESTA

Debate u sklopu Erasmus+ projekta The Future Begins Today
Autor: Sanja Vuksanović-Čančar, 11. 10. 2020.

U sklopu Erasmus+ projekta "The Future Begins Today" imali smo zadatak posjetiti dvije škole u okolici i prikazati im prvi dio filma "Dreams come true" koji smo snimili tijekom mobilnosti u Poljskoj.

S obzirom na preporuke vezane uz Covid-19 naši učenici nisu bili u mogućnosti posjetiti te škole, ali su to učinile učiteljice Samanta Velemirović i Ena Sabolek Šipoš. One su učenicima u Osnovnoj školi dr. Franjo Tuđman Beli Manastir i Drugoj srednjoj školi Beli Manastir prezentirale naš projekt, prikazale film i održale debatu. U ovom dijelu filma pratimo životnu borbu mladića koji se želi školovati i postati slikar no njegovi roditelji žele da on ostane kod kuće i radi na zemlji.

U debati učenici su pokušali odgovoriti na pitanja: Koje zanimanje želim odabrati i trebam li slušati sebe ili roditelje pri odabiru? Zaključili su da svakako trebaju poslušati i savjete roditelja te da je najbolji posao onaj koji se radi sa srcem!

Više fotografija pogledajte OVDJE.