Zahvalnost oblikovana u darežljivost
Autor: Administrator , 22. 10. 2020.

Vrlo je važno osvijestiti si sve darove kojima smo svakodnevno obdareni — obroci na stolu, krov nad glavom, topli dom, briga roditelja za nas, besplatno obrazovanje itd.

Ovih dana smo na poseban način uviđali sve blagodati u kojima uživamo nastojeći na svemu biti zahvalni. No nismo ostali samo na zahvalnosti riječima nego smo ju pretočili u djela. Učenici svih uzrasta matične i područnih škola su sa svojim učiteljima prikupljali prehrambene namirnice i higijenske potrepštine.

Učenici osmog razreda s vjeroučiteljicom prenijeli su prikupljeno u socijalnu trgovinu u Popovcu te sve poslagali na gotovo prazne police. Ispunili smo police potrepštinama, a svoja srca radošću!

Hvala svim učenicima, učiteljima, osoblju škole i roditeljima, koji su djelima pokazali ljubav i zahvalnost, a svim dobročiniteljima želimo da im se učinjeno dobro vrati na različitim životnim područjima!

Više fotografija pogledajte OVDJE.

Sanja Kopunović Legetin, vjeroučiteljica