Slika od čavlića i konca
Autor: Administrator , 26. 10. 2020.

Učenička zadruga "(Re)Kreativne pčelice" nastupa na 32. smotri učeničkih zadruga Republike Hrvatske koja se ove godine održava online, od 26. do 30. listopada, na YouTube kanalu HUUZ-a.

Na Smotri sudjeluju 62 učeničke zadruge iz svih županija, a u video prezentaciji svake učeničke zadruge može se vidjeti rad izrade prijavljenog proizvoda.

Učenice 7. razreda Lucija Bajus i Dora Knez predstavile su našu Zadrugu i objasnile kako izraditi sliku od čavlića i konca. Njihov mentor je bio naš domar Ivica Šumiga.

"Prijavili smo se ne znajući da će se Smotra održati putem video uradaka. Htjeli smo otići na Smotru i pokazati što radimo u našoj zadruzi, ali uživo i vidjeti što druge zadruge rade. Nastavljamo i dalje vrijedno raditi kao i svih ovih godina", poručila je voditeljica Zadruge "(Re)kreativnih pčelica".

Iskrene čestitke svim našim zadrugarima!

Web novinari