Agencija za mobilnost i projekte EU pohvalila kampanju naših prvašića
Autor: Administrator , 21. 10. 2020.

Dani Erasmusa ove su godine održani diljem svijeta 15., 16. i 17. listopada u 82 zemlje svijeta s više od 5000 događaja, što je najviše otkako je 2017. manifestacija Erasmus Days prvi put održana na međunarodnoj razini.

Agencija za mobilnost i programe Europske unije izdvojila je i pohvalila rad naših učenika 1. razreda koje smo uveli u svijet Erasmusa dodijelivši im glavne uloge u videozapisu.

Osim pohvala na Facebooku i Twitteru, na svojim su mrežnim stranicama objavili:

"Osnovna škola Popovac provela je kampanju "Plastično nije fantastično" za projekt "Kids Against Plastic Pollution" i uključila prvašiće u izradu promotivnog videa u kojem upozoravaju na štetnost zagađenja plastikom." Više pročitajte OVDJE.

Web novinari