Završeno natjecanje Dabar 2020.
Autor: Administrator , 13. 11. 2020.

U tjednu od 9. do 13. studenoga učenici Osnovne škole Popovac sudjelovali su na Dabru 2020. - međunarodnom online natjecanju iz informatike i računalnog razmišljanja.

U Hrvatskoj se natjecanje provodi od 2016. godine, a naši učenici svake godine aktivno sudjeluju i postižu dobre rezultate. Za provedbu natjecanja u Školi pobrinulo se četvero učitelja: Lidija Štimac, Ivana Vrbek Mesić, Martina Vidak i Goran Podunavac.

U rješavanju mozgalica, logičkih problema i zagonetki sudjelovali su učenici od 1. do 8. razreda u kategorijama MikroDabar, MiliDabar, KiloDabar i MegaDabar. Nekima je ovo bilo prvo takvo natjecanje, a neki su ponovili svoje prošlogodišnje iskustvo.

S nestrpljenjem iščekujemo rezultate naših učenika!