Darovi povodom svetog Nikole
Autor: Sanja KOPUNOVIĆ LEGETIN, 6. 12. 2020.

Iako se nalazimo u vrlo neobičnom vremenu punom neizvjesnosti i doze straha, lijepi običaji darivanja naših učenika povodom svetog Nikole su i ove godine upriličeni i to čak s tri strane:

1. Učiteljica Zehra Delić iz OŠ "Mladost", Osijek sa svojim učenicima pripremila je paketiće za učenike prvih razreda naših škola, a paketići su sadržavali igračku ili društvenu igru te slatkiše.

2. Naša škola i "OPG Jagarinec" iz Popovca zajedničkim sredstvima su kupili paketiće slatkiša učenicima drugog, trećeg i četvrtog razreda.

3. Odobrena nam je zamolba koju smo uputili osječkoj tvornici "Karolina" te su nam poslani različiti proizvodi za sve učenike naše škole.

Zahvaljujemo svima koji su izmamili osmijeh na licima naših učenika i u njima probudili vjeru u ljude koji svojim djelima pokazuju brigu za druge. Želimo da im se vrati svako učinjeno dobro!

P.S. Zbog nastave na daljinu za učenike predmetne nastave i bolesti nekih učenika razredne nastave u našem albumu nedostaje još fotografija, ali nadopunit ćemo ga — paketići čekaju sve učenike koji ih nisu dosad preuzeli.