Dan zaljubljenih u našoj školi
Autor: Silvija Švelinger, 12. 2. 2021.

"Ljubav je jedina stvar na svijetu koju ne treba objašnjavati niti joj tražiti razlog".

Povodom obilježavanja Dana zaljubljenih, učenici naše škole bili su izuzetno vrijedni. U Branjini, Kneževu i Popovcu, vrijedne ruke naših učenika, prenosile su svoje emocije na papir, razgovaralo se o tome zašto se 14. veljače obilježava Dan zaljubljenih, preko Zoom aplikacije učenici razredne nastave uživali su u valentinovskom druženju s knjižničarkom, predstavljeni su igrokazi, pisao se akrostih, izrađivali ljubavni simboli, uređivali razredni panoi. I sve to u ljubavnom ozračju. Učenici predmetne nastave učili su o ljubavnim parovima kroz povijest, upoznali se s ljubavnim parovima književnih djela, bile su tu i umjetničke fotografije na temu ljubavi, izrade prezentacija, pisanje pjesama i još puno toga. Mali dio onoga šta su naši vrijedni učenici napravili sa svojim učiteljima možete pogledati OVDJE!

Veselo raspoloženje i divne emocije, prepričavanje ljubavnih zgoda i sjećanje na prve simpatije - ispunili su učionice naše škole. Sretno Valentinovo!