Zajedno za učenike Banije
Autor: Administrator , 18. 2. 2021.

Učenici i djelatnici Osnovne škole Popovac priključili su se inicijativi „Djeca djeci – dragi mali prijatelju…“. Za učenike Osnovne škole Pokupsko priredili su 40 paketa — školski pribor, higijenske potrepštine, igračke, slatkiše te pisma i crteže podrške. Osnovna misao im je bila razveseliti primatelje dajući im do znanja da nisu sami te ih ohrabriti i pružiti im podršku.

Učenici su nam živi svjedoci koliko se radosti u čovjeku nakuplja kada pomaže drugome i kada svoje vrijeme i materijalna dobra podijeli s onima koji su u potrebi. Imali smo na umu da djeca od nas najviše uče primjerom, a sada smo svi zajedno pokazali ljubav na djelu. To smo

Zahvaljujemo svima koji su postali dijelom ove naše predivne i ohrabrujuće priče — učenicima, roditeljima te djelatnicima škole koji su na različite načine pomogli da se krug dobrote daleko proširi. Velika hvala dostavnoj službi DPD koja je postala važna karika u našoj priči te je potpuno besplatno prevezla naše pakete do odredišta i na taj način nam uvelike olakšala čitavu organizaciju. I dok željno iščekujemo da naši prijatelji iz Pokupskog u ruke prime darove s osobitom ljubavlju i pažnjom pripremljene, želimo svima koji su sudjelovali u ovoj akciji da im se svako dobro stostruko vrati na različitim životnim područjima. Zajedno s našim projektnim partnerima u sklopu eTwinning projekta "Me, Myself & I" inspiramo jedni druge i nastavljamo širiti krug dobrote 365 dana u godini.

Više fotografija pogledajte OVDJE!