Novi dom za ptičice
Autor: Marijana Kuna, 19. 2. 2021.

Učenici 2. i 3. razreda su dobili izrezane dijelove za izradu deset kućica za ptice. Svaki učenik će jednu kućicu obojati i ponijeti kući kako bi ptičice i u njihovom dvorištu imale dom. U dvorištu naše škole bit će postavljeno pet velikih kućica s hranilicama. Na ovaj način će učenici razvijati svoje motoričke i kreativne sposobnosti te potvrditi svoju brigu o okolišu i živim bićima.

Aktivnosti će se lijepo uklopiti u eTwinning projekt Živimo zeleno/Living greenly u kojem objavljujemo aktivnosti i radionice koje provodimo u školi.

Materijal za ovu radionicu osigurao je Centar tehničke kulture Čeminac i svoju zahvalnost smo predsjedniku Antunu Šikiću iskazali uručenjem slike loga  koju su izradili učenici učeničke zadruge (Re)kreativne pčelice OŠ Popovac.