Nagrade šestašima na 10. Festivalu učeničkih igrokaza "POZOR! Plivamo na sceni"
Autor: Administrator , 11. 6. 2021.

U organizaciji Dječje osječke kreativne kućice Dokkica i Dječjeg kazališta Branka Mihaljevića, deseti po redu Festival petominutnih učeničkih igrokaza "POZOR! Plivamo na sceni" ove je godine održan virtualno.

Među učenicima sudionicima iz devet županija bili su i naši učenici šestog razreda iz Popovca. Pod mentorstvom učiteljice glazbene kulture Suzane Vencl i učiteljice razredne nastave Ivane Vrbek Mesić pripremili su ekoigrokaz "Spasi vodu, spasi život!". Njihov trud je nagrađen dvjema nagradama - nagradom za najbolji neverbalni kazališni izričaj i nagradom za najbolji igrokaz prema odabiru učenika i mentora.

Čestitamo učenicima i njihovim mentoricama!