Prijateljstvo kroz projekt
Autor: Sanja KOPUNOVIĆ LEGETIN, 18. 6. 2021.

Tijekom nastavne godine, unutar eTwininning projekta "Me, Myself & I", povezali smo se s učiteljicom Sanjom Ošaben i četvrtim razredom "OŠ Marije i Line" iz Umaga. U ovim izvanrednim okolnostima jačali smo mentalno zdravlje, dogovarali razne aktivnosti, upoznavali jedni druge sa specifičnostima svojeg zavičaja putem Zooma, izrađivali i razmjenjivali čestitke i druge rukotvorine itd.

Jučer su nas opet iznenadili velikim (nenajavljenim) paketom punog iznenađenja: svaki učenik četvrtog razreda dobio je torbu u kojoj se nalazi neobična kasica, kemijska olovka zanimljivog izgleda, ravnalo, balon i slatkiši. Ono što nas je posebno obradovalo jesu razglednice sa znamenitostima grada Umaga te ručno oslikan kamen za svakog sudionika projekta. Zahvaljujemo našim projektnim partnerima koji su našli načina da nas opet obraduju te im želimo sretan nastavak školovanja, a učiteljici Sanji kontinuitet u raznim aktivnostima i neiscrpnim idejama s novom generacijom koja dolazi.

Učenicima su uručene zahvalnice za sudjelovanje u ovom hvalevrijednom i za trenutne okolnosti izuzetno važnom projektu. Više fotografija pogledajte OVDJE.