Mini Talent Show u PŠ Kneževo
Autor: LIDIJA ŠTIMAC, 18. 6. 2021.

Danas su se učenici razredne nastave PŠ Kneževo okušali u plesu i pjevanju na Mini Talent Showu. Uz potporu svojih prijatelja, učiteljica i stručnog žirija pokazali su zavidnu razinu talenta i tako proslavili posljednji dan nastavne godine. Naši hrabri natjecatelji bili su: Ariana Ivana Bartolić, Lana Kobijak, Marijo Osmanović, Stjepan Jančuljak, Iris Gajšek, Kiara Stopić, Ivano Galić, Gabrijela Horvat i Vanessa Horvat. Stručni žiri - Ljiljana Dujković, Marko Sabol i Matej Kletuš - ocijenio je sve nastupe ocjenom izvrstan. Iza dobre organizacije stoje tri učiteljice: Mirjana Pralica, voditeljica programa; Lidija Štimac, začetnica ideje i DJ i Mateja Beck, koja je tehnički podržala cijelu manifestaciju. Hvala domaru Milanu koji je osigurao ispravan razglas. Fotografkinja Marija Antunović ovjekovječila je ovaj događaj. Veselimo se ponovnom proširenom susretu sljedeće godine. Više fotografija pogledajte OVDJE!