Ispraćaj osmaša
Autor: Administrator , 2. 7. 2021.

Naši osmaši danas su završili važno poglavlje u svom životu. Završetak osnovnoškolskog obrazovanja ne znači samo uspjeh i kretanje u nove izazove, koje će donijeti srednja škola, nego i pregršt uspomena iz proteklih osam godina. Naravno, tu je i znanje koje su im pružili učitelji, njihove razrednice (Martina Vidak u Popovcu i Edina Šipoš u Kneževu), ravnateljica, stručni suradnici i ostali djelatnici koji su sudjelovali u njihovu školovanju.

Svima njima osmaši su iskazali veliko poštovanje i zahvalu na svom svečanom ispraćaju. I ovoj generaciji osmaša želimo da upišu željenu srednju školu te da im dani provedeni u osnovnoškolskim klupama ostanu u lijepom sjećanju.

Više fotografija pogledajte OVDJE!