Eko radionice Erasmus+ projekta Travel To The Future With My Waste - 3. dio
Autor: Sanja Vuksanović-Čančar, 5. 7. 2021.

U zadnjim tjednima ove nastavne godine uspješno smo odradili treći dio eko radionica u sklopu Erasmus+ projekta Travel To The Future With My Waste. U radionicama su sudjelovali učenici četvrtog, šestog i sedmog razreda u Popovcu  pod vodstvom učiteljice Anite Raguž, Martine Vidak i Sanje Vuksanović-Čančar. Opise radionica i fotografije možete pogledati u videu koji je izradila učiteljica Mateja Beck.

Vrlo smo zadovoljni kako naš projekt napreduje unatoč činjenici da smo aktivnosti morali prilagoditi pandemijskim uvjetima. Sve ostale aktivnosti projekta možete pratiti na Facebook stranici projekta koju je također  izradila učiteljica Mateja Beck kao i na web stranici projekta koju su izradili naši partneri iz Turske.