Posebnosti našeg zavičaja
Autor: Ivana Vrbek Mesić, 21. 12. 2022.

Učenici 3. razreda matične škole izradili su brošure hrvatskih zavičaja. Bili su marljivi na satima Prirode i društva te naučili povezati izgled zavičaja s djelatnostima i zanimanjima ljudi u njemu. Navodili su prednosti i nedostatke zavičajnog okružja za razvoj gospodarstva te opisivali način rada jednog poduzetnika.

Učenici su imali vrlo korisne primjere inovativnosti koje se mogu provesti u školskom okružju za poboljšanje kvalitete života i rada. Bilo je zanimljivo i poučno proučavati i druge upoznati s bogatstvom i šarolikošću našeg zavičaja te predstaviti načine kako zavičaj učiniti ugodnijim mjestom življenja.

Više fotografija pogledajte OVDJE!