Leksikon mitologija

Glagoljica

Projekt Posjet osmih razreda Vukovaru
Autor: ŽELJKO PREDOJEVIĆ, 8. 4. 2015.

Dana 14. i 15. travnja naši učenici osmih razreda provest će sa svojim učiteljem povijesti i razrednicima u Vukovaru u sklopu pilot projekta Posjeta Vukovaru osmih razreda u realizaciji Memorijalnog centra Domovinski rat Vukovar. Program dvodnevne terenske nastave možete vidjeti pod opširnije.

1.DAN

14. travnja 2015. godine

Polazak učenika ispred škole u 7:30 sati. Vožnja autobusom do Vukovara. Prezentacija na temu Domovinskog rata i Bitke za Vukovar. Ručak. Odlazak učenika u pratnji djelatnike JU“ MCDR“ u razgledavanje centra grada Vukovara, Gradskog muzeja i Mjesta sjećanja Vukovarska Bolnica 1991. U 16:00 podjela lunch paketa, nakon toga slijedi povratak kućama.

2.DAN

15. travnja 2015. godine

Polazak učenika ispred škole u 7:00 sati. Vožnja autobusom do Vukovara. Podjela lunch paketa. Turistički obilazak Memorijalnog Vukovara u pratnji djelatnika JU“ MCDR“. Ručak. Nakon ručka slijedi edukacija na temu “Škola mira“ i kviz za učenike. Povratak kućama.