Leksikon mitologija

Glagoljica

Pozivnica: Noć knjige u našoj školi
Autor: Marijana Kuna, 17. 4. 2015.

Noć knjige, manifestacija kojom se obilježava Svjetski dan knjige i autorskih prava kako bi se afirmirala kultura čitanja, potaknuo razgovor o literaturi, podigla svijest o važnosti knjige u svakome društvu i vremenu, ove godine održava se u četvrtak, 23. travnja 2015. godine.

S učenicima razredne nastave se družimo od 18 do 20 sati, a nakon toga će u školskoj knjižnici do 22 sata i učenici predmetne nastave uživati u društvu svojih omiljenih knjiga. Program pogledajte pod opširnijeOčekujemo vas!

Noc_knjige_-_program.docx (11.84 KB)