Leksikon mitologija

Glagoljica

Obavijest za osmaše!
Autor: Suzana Leskovar, 20. 5. 2015.

Dragi osmaši,
registracija u nacionalni informacijski sustav prijava i upisa u srednje škole počinje putem stranice www.upisi.hr u ponedjeljak 25.5.2015. (registracija), a s odabirom programa moguće je započeti od utorka 26.5.2015.

Na istim stranicama objavljena je i Odluka o upisu učenika u I. razred srednje škole za ovu školsku godinu kao i Pravilnik o elementima i kriterijima za izbor kandidata za upis u I. razred srednje škole koje možete pročitati pod opširnije.

Korisne stranice za izračun bodova, dodatna pitanja vezana za upis, kao i informacije vezane za pojedine srednje škole možete saznati i na stranici www.srednja.hr, a detaljan opis zanimanja potražite na http://mrav.ffzg.hr/zanimanja.

Za savjete i pomoć stoje vam u školi na raspolaganju psihologinja, vaše razrednice i učitelj informatike.

Vaša psihologinja

odluka_upisi-1.pdf (495.87 KB)