Leksikon mitologija

Glagoljica

U petak idemo na izlet!
Autor: Administrator , 2. 6. 2015.

Dragi učenici, u četvrtak nemamo nastave jer se blaguje Tijelovo, a u petak nam je nenastavni dan - što znači da idemo na izlet na Banovo brdo. Na izlet idu učenici iz sva tri mjesta i autobus će u 8,00 sati pokupiti učenike u Kneževu, zatim Branjince i svi dolaze pred školu u Popovac. Nakon toga zajedno idemo na brdo. Doručak ćete pojesti u školi, no svi si mogu na izlet ponijeti sendviče i vodu. Obucite se primjereno šetnji, a na izletištu imate i bunar (na svetištu Marije Lord) tako da ne morate nositi velike količine vode. Planirani povratak kućama autobusom ispred škole je u 12,40 sati.