Leksikon mitologija

Glagoljica

OBAVIJEST: Početak nastavne godine i prijevoz učenika
Autor: JADRANKA SABLJAK, 4. 9. 2015.

Osnovna škola Popovac obavještava učenike i roditelje da nastavna godina počinje u ponedjeljak, 7. rujna 2015. godine.

Učenici od 2. do 8. razreda iz Popovca dolaze u školu u 8 sati. Svečanost prijema učenika prvih razreda iz Popovca počinje u 8:30 sati.
Učenici od 2. do 8. razreda iz Kneževa dolaze u školu u 8 sati. Svečanost prijema učenika prvih razreda iz Kneževa počinje u 9:30 sati.
Učenici razredne nastave (od 1. do 4. razreda) iz Branjine dolaze u školu u 8 sati.
Za učenike predmetne nastave (od 5. do 8. razreda) iz Branjine i ove godine je organiziran prijevoz. Autobus iz Branjine za Popovac kreće u 7:30 sati.
Napominjemo svi učenicima da prvi dan trebaju ponijeti preobuku te bilježnicu i olovku kako bi zapisali raspored sati. Nije potrebno nositi udžbenike s obzirom na to da još uvijek ne znate raspored sati.
Radujemo se ponovnom susretu i svima želimo uspješan početak.