Leksikon mitologija

Glagoljica

Obilježavanje Dana kruha i zahvalnosti za plodove zemlje i Svjetskog dana kravate u Kneževu
Autor: Administrator , 17. 10. 2015.

Simbol uglađenosti i kultiviranosti koji su u Europu, i u svijet, uveli ljudi iz naše zemlje, kravata, i u našoj školi u Kneževu dobila je na posebnom značaju. Naime, učenici i učitelji "prišli" su kravati dugačkoj oko tri metra kao kreativnom izazovu i ukrasili je na svoj način.

Također, u Kneževu su obilježeni i Dani kruha i zahvalnosti za plodove zemlje. Povodom tih dana blagodati u školi je postavljena izložba krušnih proizvoda, vrijednih ruku djelo svih učenika škole, njihovih roditelja, skrbnika, baka i djedova te razni drugi plodovi zemlje.

Više fotografije pogledajte OVDJE.