Ravnateljica Jadranka Sabljak potpisala ugovor za radove

Datum objave: 13. ožujka 2024.

13 osnovnih škola s područja Osječko-baranjske županije uključeno je u eksperimentalni program „Osnovna škola kao cjelodnevna škola: Uravnotežen, pravedan, učinkovit i održiv sustav odgoja i obrazovanja“, od kojih su 10 škole kojim je osnivač Osječko-baranjska županija. Provođenje projekta je u punom jeku, pa se između ostalog završavaju i postupci javne nabave za radove i opremu.

Foto:
Foto: www.obz.hr

Danas je obnašatelj dužnosti župana Mato Lukić s izvođačima radova i ravnateljima, među kojima je bila i naša ravnateljica Jadranka Sabljak, potpisao ugovor za radove.

Dobivena sredstva planiramo utrošiti za manje infrastrukturne preinake. Ali i s nestrpljenjem očekujemo novu opremu koja će našim učenicima pružiti još bolje uvjete za boravak u školi.