Nenastavni dan uz poučne i zabavne radionice

Datum objave: 31. svibnja 2024.

Za naše učenike danas su održane dvije radionice. Tijekom izvannastavne aktivnosti “Crveni križ”, učenici predmetne nastave sudjelovali su na radionici “Podizanje svijesti o prvoj pomoći” u sklopu projekta “Sigurnije škole i vrtići”. Cilj radionice bio je upoznati učenike sa sigurnim načinima ponašanja i postupcima prve pomoći prilikom krvarenja iz nosa, saniranja opeklina, porezotina i ogrebotina.

Uz tu radionicu, učenici su sudjelovali i na izvannastavnoj aktivnosti “Društvene igre”. Cilj je aktivnosti socijalizacija učenika, poticanje strateškog načina razmišljanja, razvijanje jezičnih kompetencija, i naravno — zabava.

Obje radionice održane su u okviru projekta “Osnovna škola kao cjelodnevna škola – Uravnotežen, pravedan, učinkovit i održiv sustav odgoja i obrazovanja”. Više fotografija pogledajte OVDJE!

učiteljica Anela Pejić i učitelj Željko Predojević