Obilježili smo Svjetski dan tablice množenja

Datum objave: 19. studenoga 2023.

Svjetski dan tablice množenja edukativni je projekt čiji je glavni cilj popularizacija zabavnih načina učenja i podučavanja matematike. Diljem svijeta navedeni Dan obilježen je 17. studenoga 2023.

Naši učenici predmetne nastave tijekom cijelog tjedna sudjelovali su u raznim aktivnostima. Odigrali su zanimljivu igru „Password of the day“, natjecali se u brzini i točnosti množenja i dijeljenja, te izrađivali plakate na temu tablice množenja. Nakon natjecanja počastili su se slatkim proizvodima.

Aktivnosti s učenicima provele su učiteljice matematike Tanja Babić i Marina Vuksanović i učitelj Duško Kostić.

Na školskom Facebooku možete pogledati više fotografija.

Marina Vuksanović, učiteljica matematike