Posjet Gradskom kazalištu Beli Manastir

Datum objave: 23. svibnja 2024.

U sklopu 13. Dječjeg kazališnog festivala Beli Manastir 2024., učenici razredne nastave uputili su se pogledati dječju predstavu “Ježeva kućica.”

Pozorno su gledali, slušali, pjevali, pljeskali i nerijetko se nasmijali poučnim i zanimljivim scenama. Najvažnije je bilo izvući pouku za vlastiti život: poput Ježurka Ježića cijeniti svoj dom i voljeti ono što imaš, koliko god se to nekom činilo skromnim i ne baš vrijednim tolike pažnje.

Nakon predstave, posebnu radost im je donijelo ugodno iznenađenje: fotografiranje s glumcima te razgovor s Danielom Taslidžić Herman koja je kreativno i strpljivo odgovorila na mnoga pitanja. Više fotografija pogledajte OVDJE!

Tekst: Sanja Kopunović Legetin / Foto: Ivana Vrbek Mesić