Radionica o gospodarenju otpadom

Datum objave: 20. ožujka 2024.

Učenici od 1. do 8. razreda Osnovne škole Popovac danas su sudjelovali na edukativnoj radionici na temu održivog gospodarenja otpadom u okviru kružnog gospodarstva. Riječ je o projektu “Provođenje izobrazno-informativinih aktivnosti o gospodarenju otpadom u Općini Popovac”.

Učenici su dodatno osvijestili važnost odvajanja i recikliranja otpada, prisjetili se zašto je važno smanjiti otpad i kako ga pravilno odvajati te produbili svoja znanja o važnosti ponovne uporabe proizvoda i recikliranja.

Nakon onog što su danas čuli i naučili želimo vjerovati da će naši učenici još više promijeniti svoje navike i napraviti promjenu kojom će naš planet učiniti boljim mjestom za život svih nas.

Više fotografija možete pogledati na ovoj poveznici.