Sudjelovanje na 25. Susretu vatrogasne mladeži i podmlatka u Belišću

Datum objave: 29. travnja 2024.

U organizaciji DVD-a Belišće na 25. Susretu vatrogasne mladeži i podmlatka na prostoru ispred Vatrogasnog doma Belišće održano je vatrogasno natjecanje u četiri kategorije.

Brojni naši učenici i predškolarci, koji u okviru eksperimentalnog programa cjelodnevne nastave pohađaju izvanškolsku aktivnost “Vatrogasci”, ponosno su 27. travnja 2024. branili boje lokalnog DVD-a Popovac. S njima u pratnji bile su tri voditeljice – Sanja Denise Koprivec, Petra Dukmenić i Sanela Koprivec.

Nakon završetka natjecanja, svi sudionici uživali su u zajedničkom druženju i zabavi.

Više fotografija pogledajte OVDJE!