Uspjeh naših nogometaša

Datum objave: 8. siječnja 2024.

Tijekom zimskih praznika učenici Osnovne škole Popovac aktivno su sudjelovali u različitim izvanškolskim aktivnostima. Jedna od njih je i najvažnija sporedna stvar na svijetu – nogomet. Zimska malonogometna liga održana je u Nastavno-sportskoj dvorani u Belom Manastiru od 22. prosinca 2023. do 7. siječnja 2024.

Gledatelji su bodrili nogometaše u brojnim utakmicama, a u jakoj konkurenciji dvoje naših osmaša, sa svojim suigračima iz Nogometnog kluba Borac, osvojili su brončanu medalju. Mateo Majcen igrao je na poziciji desnog krila i tijekom turnira postigao dva pogotka, dok je Leo Koprivec svojim sjajnim obranama uvelike doprinio da njihov tim stane na pobjedničko postolje. Valja spomenuti i ostale naše učenike koji su vjerno branili boje svojih klubova. Oni su: Borna Marković, Petar Jurčec, Leo Majcen, Niko Koprivec, Ante Koprivec, Donat Lukačević, Charlos-Daniel Žemlić i Toni Koprivec. Želimo im svima da i dalje nastave razvijati svoje nogometne vještine i postizati nove uspjehe!