Leksikon mitologija

Glagoljica

Predškolci iz Popovca i Branjine
Autor: Administrator , 23. 4. 2015.

I ove školske godine u našoj školi održava se predškola - nastava s djecom predškolske dobi.

Od 16. veljače do 16. lipnja ukupno se za buduću nastavu priprema 16 mališana iz Popovca i Branjine. Uči ih i s njima se druži učiteljica Nataša Jakopec. Nastava se održava od ponedjeljka do petka od 12 do 15 sati u prostorijama OŠ Popovac.

Rad s djecom obuhvaća različite aktivnosti (igra, pjesma, ples, različite radionice te usvajanje osnovnih znanja potrebnih za polazak u prvi razred). Od devetog mjeseca oni će postati i službeno naši novi učenici - prvašići.

Želimo im svima što više lijepih trenutaka na samom početku njihove duge školske karijere.

Više fotografija pogledajte pod opširnije.