Leksikon mitologija

Glagoljica

Predstavljanje projekta Digitalizacija lokalne baštine
Autor: Administrator , 28. 5. 2015.

U četvrtak je u 16 sati u sklopu dana općine Popovac održana prezentacija našeg projekta Digitaizacija lokalne baštine. Samom predstavljanju nazočili su lokalni čelnici, ali i naš župan dr. Vladimir Šišljagić jer naš projekt putem projektnih natječaja i sponzoriran od Osječko-baranjske županije. Ravnateljica Jadranka Sabljak je pozdravila prisutne goste, a zatim je naš nastavnik povijesti Željko Predojević uz pomoć učenica Milice Roksandić i Magdalene Bajus gostima i predstavio sam projekt. Sretni smo jer su nas svi zainteresirano i pozorno slušali te izrazili zadovoljstvo našim radom i trudom. Prezentaciju projekta možete pogledati u priloženim dokumentima pod opširnije.

Digitalizacija_lokalne_bastine.pdf (5.12 MB)