Leksikon mitologija

Glagoljica

Priredba u PŠ Kneževo
Autor: Administrator , 11. 6. 2015.

Nakon što su se gledatelji smjestili u hladovinu započela je završna školska priredba u Kneževu. Red pjesme, glume, recitacije i plesa ispreplitao se na travnatoj pozornici, a učenici razredne nastave izveli su sjajan program koji su pripremili pod vodstvom svojih učiteljica, Mirjane Pralice i Lidije Štimac. Za engleski dio priredbe u kojoj su učenici odigrali Crvenkapicu pobrinula se učiteljica Ina Gorup dok je predškolce pripremala njihova učiteljica Olja Mihajlović. Više fotografija pogledajte OVDJE!