Leksikon mitologija

Glagoljica

Međunarodni dan starijih osoba
Autor: Marijana Kuna, 1. 10. 2015.

Danas smo proslavili Međunarodni dan starijih osoba. Učenici razredne nastave su pod vodstvom učiteljice prvoga razreda Natalijom Fehir pripremili kratak program za svoje bake i djedove. Nakon njihovih pjesmica i recitacija najstarija baka i djed su dobili mali dar i podijelili su s učenicima doživljaje iz svoga djetinjstva i školovanja. Prisjetili su se pisanja po pločici, ali i kažnjavanja šibom za nestašluke. Mnoge rečene stvari su današnjoj djeci tako daleke, nestvarne pa i smiješne. Zaključili su da je svačije djetinjstvo vrijeme kada dijete treba biti sretno i bezbrižno.

Više fotografija pogledajte OVDJE!